Zanussi Servis

Zanussi Servis 1 Yıl Garantili Hizmet Sunar

6 Haziran 2018 - Blog

Modern toplum yaşantısında hayatın en önemli teknolojilerini başında çamaşır makineleri geliyor. Tüm çamaşırların en yüksek hijyenikliğe kavuşması açısından son derece fonksiyonel etkiler oluşturan çamaşır makinesi teknolojisinin en önemli markalarından birisi olan Zanussi hem ekonomikliği hem de yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Zanussi Servis merkezi ise özel çamaşır makinesi servis merkezi olarak sektörel olarak yeniliklerin öncüsü olarak bu cihazlara ilişkin olarak tüketicilerin karşı karşıya kaldıkları sorunlara kaliteli ve profesyonel çözümler oluşturuyor. Yenilikçi ve kaliteli servis hizmeti anlayışı çerçevesinde bölge genelinde kullanılan tüm Zanussi çamaşır makinelerinin kullanım ömrünün son derece uzun olmasını sağlıyor.

Zanussi Servis

Ürünlerin sık sık arızalanmayacağı ve her kullanımında en yüksek performansın elde edilebileceği kaliteli bir çamaşır makinesi kullanımının arıza onarım sonrasında da sürdürülebilmesi amacı ile kaliteden ödün verilmeyen ekonomik özel çamaşır makinesi servisi hizmetleri Zanussi Servis merkezi tarafından sunuluyor. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim imkanı sunulan iletişim hattı aracılığı ile arızalanan tüm çamaşır makineleri için anında profesyonel destek alımının mümkün olmasını sağlıyor.

Hatta bölge genelinde her zaman hazır durumda bekletilen alanında uzman teknik personellerin görev aldığı mobil servis araçları ile en kısa süre içerisinde ilgili adrese ulaşım sağlanabiliyor. Böylelikle günümüzde arızalı çamaşır makinesi için servis aracının beklenmesine uzun vakitlerin harcanması gerekliliğinin oluşmaması sağlanarak, son derece kaliteli bir servis hizmetinden faydalanılmasına da olanak veriliyor.

WEB ADRESİ: www.zeservis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.