Youtube Videoları MP3’e Dönüştürme

7 Mart 2018 - Nasıl Yapılır

Bilgisayarımıza veya herhangi bir mobil cihazımıza sevdiğimiz şarkıların MP3’lerini indirmek istediğimizde karşımıza bir çok sahte indirme yaptıran site çıkıyor. Bunu engellemek adına Youtube’ta dinlediğimiz şarkıyı direkt mp3 olarak indirmek istiyoruz fakat Youtube’un şuan için böyle bir özelliği yok. Bu yüzden eğer Youtube videoları MP3’e dönüştürmek isterseniz aracı siteler kullanmak zorundasınız. Bu sitelerin en başında da onlinevideoconverter geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere programsız şekilde online olarak videoları çevirebileceğiniz bu sitemizde bir youtube videosunu nasıl mp3’e çevirebileceğinizi anlatacağım.

Youtube Videoları MP3’e Dönüştürme

Öncelikle buraya tıklayarak onlinevideoconverter sitesine giriyoruz. Sonra aşağıdaki adımları izliyoruz;

  1. Youtube’ta indirmek istediğimiz şarkıyı açıyoruz. Buradan linki kopyalıyoruz örnek link: https://www.youtube.com/watch?v=5JJ4etAJ_BQ
  2. Onlinevideoconverter sitesine giderek kopyaladığımız şarkının linkini “Buraya bir bağlantı yapıştırın” yazan yere yapıştırıyoruz. Aşağıdaki resimde görebilirsiniz;
  3. Sonrasında “BAŞLA” butonuna tıklayarak devam ediyoruz. (Burada dönüştürmek istediğiniz formatı seçebilirsiniz. Şuan bulunduğunuz sayfa mp3’e çevirecektir.)
  4. Karşınıza çıkan ekranda %100 olduğunda size bir indirme linki verecek bu linke tıklayarak videonun mp3’e dönüştürüşmüş halini indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınız ekstra bir sayfa daha açılacaktır o sayfa reklamdır kapatabilirsiniz.

Sizde yukarıdaki adımları izleyerek youtube videolarını mp3’e dönüştürebilirsiniz. Youtube kalın yorum yazımızda dikkatinizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.