slim n fit kullanıcı yorumları

Slim N Lift Nasıl? Kullanıcı Yorumları

1 Mart 2018 - Kullandıklarım

Slim N Lift yani korse atlet almayı düşünüyor fakat kararsız kaldıysanız bu yazım sizlere bir rehber olabilir çünkü bende sözleneceğim zaman bu üründen almış ve kullanmıştım. Yani bu ürün hakkında gerçek kullanıcı yorumu yapacağım sizlere öyle kafadan atıp tutmayacağım. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ürünü kullandığınızda gerçekten etkisi oluyor bende 1 – 1,5 beden kadar etkisi olmuş ve vücudumu toparlamıştı.

Slim N Lift Nasıl? ve Kullanılır Mı?

Bu ürünü ben “M” bedenken “M” bedenini almıştım fakat ürün geldiğinde giyerken gerçekten çok zorlandım ve giydikten sonra baya bir inceltse de rahatsızlık vermedi değil. O yüzden sizlere tavsiyem her zaman bir beden büyük alın bu ürünü. Yani M bedensiniz L beden alın ki daha rahat giyebilin ve rahat edin. Kullanılabilir mi sorusuna gelirken evet kullanılabilir. Günlük hayatta olmasa da özel günlerde (düğün, nişan, söz vs) bir kurtarıcı olabilir ve vücudunuzu sıkılaştırabilir.

Peki gerçekten işe yarıyor mu?

Evet işe yarıyor fakat öyle üçgen olcam kaslı görüncem umuduyla almayın zira kaslı görünmüyorsunuz fakat vücudunuz toparlanıyor. Ben üründen şikayetçi olmadım gerçekten etkisini gördüm ve kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim. Zaten çok pahalı bir şeyde değil, 15 – 20 TL civarında bir şey, e-ticaret sitelerinden ürünü satın alabilirsiniz. Hepsiburada ve Gittigidiyor sitelerinden almanızı tavsiye ederim diğer sitelere pek güvenmeyin derim.

Slim N Lift kullanan biri olarak sizlere ürünün işe yarayıp yaramadığını anlatmaya çalıştım. Ürün benim için tamamen olumlu bir ürün. Erkek için böyle ürünler yapmaları gerçekten çok hoş. Ürün hakkında sizlerinde yorumu var ise “kullanıcı yorumları”nın artması açısından yorum bölümüne yazmanızı rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.