Sevgiliye Hediye Önerileri

Sevgiliye Hediye Önerileri

7 Şubat 2018 - Önerdiklerim, Yaşam

Birine hediye almak gerçekten çok zor bir durum hele bu kişi sevdiğiniz ve önem verdiğiniz kişiyse iş daha da zorlaşıyor çünkü sevdiğiniz kişiye hediye alırken mutlu olsun sevinsin diye özenir ona göre bir hediye seçmek istersiniz. işte bu gibi durumlarda sizlere sevgiliye alabileceğiniz hediyeler önermek için sevgiliye hediye önerileri yazısını yazdım.  Bu yazımda sevgiliye alınabilecek hediyeleri sizlerle paylaşmaya çalışacağım umarım faydalı bir yazı olur.

Sevgiliye Hediye Önerileri

Sizde sevgiliye hediye alırken zorlanıyorsanız sevgiliye alabileceğiniz hediye önerileri ile sizlere farklı hediyeler öneriyoruz. Hem kızlar için hem erkekler için hediye önerileri ile karşınızdayız.

Kız Arkadaşa Hediye Önerileri

sevgiliye hediye önerisi: şipşak fotoğraf makinesiFujifilm İnstax – Şipşak Fotoğraf Makinesi

Fiyat Aralığı: 259 TL – 400 TL

Eskiden özellikle Sultanahmet gibi meydanlarda şipşak foto çeken abilerimiz vardı. Şimdi o abilerimizden çok kalmadı çünkü teknoloji gelişti ve herkesin elinde cep telefonu foto çekiniyor, bu yüzden bu meslekte yavaşla bitti. Fakat eskiye duyulan bir özlem var bu özlemi bu foto makinesiyle giderebilirisiniz, özellikle sevgiliniz fotoğraf çekilmeyi seviyorsa çok güzel bir hediye olabilir. Fotoğrafı çektiğiniz anda çıktısını veren bir alet bu gerçekten çok etkileyici bir hediye.

sevgilyie hediye tavsiyesi: sevgiliye özel web sitesiSevgiliye Özel Websitesi

Fiyat: 150 TL

Sevgilinize hem çağa uygun hem de farklı bir hediye vermek isterseniz size özel anılarınızla, fotoğraflarla, şiirlerle, şarkılarla dolu bir websitesi yaptırıp hediye edebilirsiniz. Bu hediye hem anı defteri hem fotoğraf arşivi hem de güzel bir hediye olarak sonsuza dek saklayabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayınız.

Kolye

Fiyat Aralığı: 50 TL – ***

Kolye en standart hediyedir garantidir. Özellikle ilişkinin başındaysanız alınabilecek en güzel hediyedir. Daha tam anlamıyla tanımadığınız birine hediye alırkenki en garanti hediyedir.Altın ve gümüş seçenekleri ile de bütçenize göre bir kolye alabilirsiniz. Benim tavsiyem sonsuzluk, kalp ve kelebek desenli bir kolye almanızdır. En çok tercih ettiğim ise sonsuzluk desenli kolyedir. Ayrıca içinde çiçek olan yaşayan kolyelerde çok hoş.

Saat

Fiyat Aralığı: 50 TL – 500 TL 

Sizlere bir diğer önerim ise saattir saatte çok garanti bir hediyedir saat sevmeyen kullanmayan kişi sayısı oldukça azdır. Hem saat alırken çok fazla seçeneğiniz de var ister orijinal saatler alabilir isterseniz daha uygun mağaza saatleri alabilirsiniz. Özellikle H&M, Bershka gibi mağazalarda uygun saatler bulabilirsiniz. Onun dışında orijinal saat için Swatch’u tavsiye ederim.

 

Peluş Oyuncaklar

Fiyat Aralığı: 25 TL – 300 TL

Kadınların vazgeçilmez hediyesi. Hele o peluş oyuncaklar bir adam boyundaysa aşık oluyorlar.

Parfüm

Fiyat Aralığı: 50 TL – ***

Parfüm en standart hediyelerden biridir. Eğer kokudan anlıyorsanız veya sevdiği bir parfüm varsa güzel bir hediye olabilir.

Makyaj Seti

Fiyat Aralığı: 100 TL – 500 TL

Bir kadının olmazsa olmazı makyajdır abi, makyaj seti hediye etmekte güzel olacaktır. Fakat makyaj yapmıyorsa yanlış anlama durumu da olabilir dikkat etmelisiniz. 😀

Çanta

Fiyat Aralığı: 50 TL – 500 TL

Kadınların yine vazgeçilmezi olan çantalar bir kadına çanta alındığında mutlu olmuyorsa o kadından şüphe ederim.

Ayakkabı

Fiyat Aralığı: 75 TL – 350 TL

Bir oda dolusu ayakkabısı da olsa bir kadın ona ayakkabı hediye edildiğinde hep mutlu olmuştur. Çünkü bazen o bir oda dolusu ayyakabı yığınında giyecek ayakkabı bulamadıkları dahi olur.

Mont

Fiyat Aralığı: 100 TL – 600 TL

Soğuk kış ayalarında yokluğumda seni bu mont ısıtsın notuyla verilebilecek güzel bir hediyedir mont.

Saç Maşası

Fiyat Aralığı: 70 TL – 250 TL

Maşa saç düzleştiricisi olarak kızların kurtarıcısı oluyor sizde maşa alarak kızların kahramanı olabilirsiniz.

 

Erkek Sevgiliye Hediye Önerisi

Forma

Fiyat Aralığı: 100 TL – 250 TL

Eğer sevgiliniz fanatikse ve takımına bağlıysa ona tuttuğu takımın formasını hediye olarak vermeniz onu çok mutlu edebilir.

Kol Düğmesi

Fiyat Aralığı: 40 TL – 100 TL

Klasik giyinen gömlek ve takım giymeyi seven bir sevgiliniz varsa kol düğmesi güzel bir hediye olabilir.

Drone

Fiyat Aralığı: 100 TL – 1000 TL

Erkekler her ne kadar büyüse de böyle ilginç hediyeleri hep severler. Fiyat olarak biraz uçuk gelebilir.

Çakmak

Fiyat Aralığı: 30 TL – 100 TL

Sevgiliniz sigara kullanıyorsa isme özel zippo çakmaklar alabilirsiniz.

Cüzdan

Fiyat Aralığı: 70 TL – 150 TL

Eğer sadece çakmak yetmez derseniz çakmakla birlikte bir cüzdanda alabilirsiniz.

Spor Ceket

Fiyat Aralığı: 90 TL – 150 TL

Sevgilinize klasik giyinmek yakışıyor fakat spor giyinmeyi tercih ediyorsa ona spor bir ceket alarak orta yolu bulabilirsiniz

Ayakkabı

Fiyat Aralığı: 100 TL – 300 TL

Ayakkabı da çeşit çok sevgilinizin tarzına göre ayakkabı seçmek çeşitlilik bakımından zor olabilir fakat tatlı bir zorluk olacaktır.

Saat

Fiyat Aralığı: 50 TL – 750 TL

Standart olarak önerebileceğim hediye bir saat olur. Hem saatin seçeneği de çoktur. Sevgilinize uygun ucuz veya pahalı bir saat alabilirsiniz. Hem model seçeneği hem fiyat aralığı seçeneği oldukça fazla oldu için ilk tercih edilen hediye çeşidi saattir.

Şimdilik sevgiliye hediye önerileri yazımızın sonuna geldik daha sonra aklımıza gelen hediyeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.