lg beyaz eşya servisi

Özel LG Beyaz Eşya Servis

22 Mayıs 2018 - Blog

Eskiden beri hepimizin bildiği bir marka olan LG, sadece cep telefonlarıyla değil ilerleyen ve gelişen teknolojiyle birlikte televizyonlarıyla da farkını ortaya koymaktadır. Ülkemizde de çok uzun zamandır ürün satan ve sattığı ürünlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan LG, televizyonlarıyla rakiplerine de ciddi satış farkı atmakta ve ülkemizde hemen hemen her evde ya da iş yerlerinde oldukça kullanımı yaygınlaşmıştır.

Ülkemizde bu kadar yaygın olan bir markanın haliyle bir çok da teknik servis hizmeti de bulunmaktadır. Ama kaliteli ve güvenilir bir firma olması sizin için daha avantajlı olacaktır.

Özel LG Beyaz Eşya Servis Merkezi

İstanbul’da çok uzun süredir hizmet veren ve LG servisi olarak müşteri memnuniyetini çok üst seviyelerde tutan İstanbul LG servis daha önceden olduğu gibi şimdide size garantili hizmet vermeye devam etmektedir. Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak ön bir arıza kaydı oluşturduktan sonra açık adresinizi de paylaşırsanız sizin evinize ya da iş yerinize en yakın teknik servis ekibini mümkün olan en kısa süre de size ulaşacaktır.

Firma teknik servis ekibinin kalitesi ve uzmanlığına ve temin ettikleri parçalara o kadar çok güveniyor ki sizlere bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer değişen parça varsa o parça için garanti sunmaktadır. Eğer bir problemle karşılaşırsanız ücretsiz teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.