Ferroli Servis

Özel İstanbul Ferroli Servis Noktası

22 Haziran 2018 - Blog

Ev ya da iş yerlerinizi iklimlendirilmesinde en önemli cihazlardan biri olan kombiler, sağlam ve güvenlik önlemleri alınmış bir marka üreticisi olan Ferroli firmasından olmalıdır. Bu firmadan olmalıdır çünkü ilerleyen teknolojiye en iyi ayak uyduran kombi firmaları arasında en üst sırada yer almaktadır. Her evde ya da iş yerinde yedi gün yirmi dört saat çalışan bu cihazlar gayet kullanışlı ve uzun ömürlü olmalarının yanı sıra yıllık gerekli bakımları yapılmazsa çeşitli arızalar çıkabilmektedir.

Bu gibi durumlarda uzun zamandır Ferroli Servisi olarak çalışan ve İstanbul’daki en büyük kombi teknik servisi olan İstanbul Ferroli servis firması hiç hız kesmeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedirler. Bu firmaya ulaşmak ise çok kolaydır. İstanbul’un neresinde olursanız olun yapmanız gereken tek şey 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı ya da bakım kaydı oluşturanız gerekmektedir.

Bu işlemlerden birini yaptıktan sonra İstanbul’daki evinizin ya da iş yerinizin açık adresini çağrı merkezi yetkilisi ile paylaştıktan sonra sizin konumuna en yakın olan teknik servis ekibi mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere ulaşmaktadırlar.

Ayrıca firma eski zamanlardan beri bu işle ilgilendiğinden dolayı kendi teknik servis ekibine o kadar çok güveniyor ki bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve parça garantisi hizmetini sizlere sunmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.