makale spin

Makale Spin & Özgünleştirme Nasıl Yapılır?

28 Haziran 2018 - Nasıl Yapılır

Makale spinleme, hali hazırda var olan bir makalenin kelimelerini eş anlamlılarıyla veya benzer kelimelerle değiştirerek makaleyi özgünleştirmeye denir. Ben sizlere bu konuda makale spin yani makale özgünleştirmenin nasıl yapıldığını anlatacağım. Spinleme işlemi yapılan makaleler kalitesini yitirmesine ve Google gözünde olumsuz bir etkiye neden olmasına rağmen kullanmak isteyenler olacağı için anlatacağım.

Makale Spin & Özgünleştirme

Makale özgünleştirmek için program değil site kullanacağız ve burada yardımımıza hem ingilizce hem de türkçe makale spinleme siteleri koşacak.

Türkçe Makale Spin

Türkçe makaleleriniz için kullanabileceğiniz site Otospin’dir. Oto spin kredili bir şekilde çalışıyor ve üye olan herkese 200 kredi veriyor. Bu da en az 200 makaleyi ücretsiz ve kaliteli şekilde spinleme anlamına geliyor.

  1. Öncelikle otospin.com adresine girerek mail ve parola yazarak çok basit bir şekilde üye oluyoruz.
  2. Sonrasında üye olduğunuz mail ve şifrenizle birlikte üye girişi yapıp bu sayfaya giderek üstteki kutuya özgünleştirmek istediğiniz makaleyi yapıştırıp özgünleştir butonuna basıyoruz. Özgün makaleyi ikinci kutuda size verip altında değiştirilen kelimeleri gösterecektir. İşte hepsi bu kadar. Artık makaleniz %100 olmasa da özgünleştirildi.

İngilizce Makale Spinleme

İngilizce makale spinleme Türkçe spinlemeye göre daha kolay çünkü herhangi bir üyelik oluşturmanıza gerek yok. Sadece ingilizce makale spinleme sitesi olan bu siteye girip sol kısımda bulunan kutucuğa özgünleştirmek istediğiniz makaleyi yapıştırdıktan sonra, ben robot değilimi işaretleyip “Spin Text” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İşte makale spinleme işlemleri bu kadar basit. Sizde özgünleştirmek istediğiniz makaleleri makale spin siteleriyle yukarıda anlattığım gibi özgünleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.