İnternet olmadan oynanan oyunlar

İnternet Olmadan Oynanan Oyunlar

6 Şubat 2018 - Mobil, Slider

İnternet olmadan oynayabileceğiniz çevrimdışı oyunları “internet olmadan oynanan oyunlar” yazımızda tanıtmaya çalıştık. Bu yazımızda internetin çekmediği yerlerde oynayarak zaman geçirebileceğiniz hem de internetinizi sömürmeyen oyunları tanıttık.

İnternetsiz Oynanan Oyunlar

İnternet olmadan özgürce oyun oynamak günümüzde pek mümkün değil artık bir çok oyun sadece online oynanabiliyor. Bunun aslında başlıca sebebi oyun yapımcılarının reklamdan gelir elde etmek amaçlı oyunları sadece online moda açmaları. Online olan bir çok oyun aslında çok rahat ofline da olabilir fakat yapımcıları da haksız bulmuyorum o kadar emek verip oyun yapıyorsa para kazanmakta hakkı diye düşünüyorum.

Aksiyon Oyunları

Badland

Bandland resimde gördüğünüz gibi yaratık var onu uçuruyoruz, aslında basit gibi görünse de çok zevkli bir oyundur.

 

  

Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 oyunu bir zombi oyunu bu oyun aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

 

 


Vegas Gangsteri

Eğer GTA serisini seviyorsanız bu oyuna bayılacaksınız demektir. Aynı GTA’daki gibi serbestçe dolaşabildiğiniz grafikleri de oldukça etkili ve ücretsiz bir oyun.

 

   


MARVEL Spider-Man Unlimited

İsminde ve görselden de anlaşılacağı üzere oyun örümcek adamla ilgili. Koş örümcek adam koş desem anlarsınız sanırım? Evet örümcek adamın koşma oyunu….

 

 


Into the Dead

Evet tahmin edebileceğiniz üzere bu da bir zombi oyunu fakat farklı bir zombi oyunu bu sefer zombilerden kaçmıyor aksine üstlerine doğru koşuyorsunuz fakat yine ölmemeniz gerekiyor tabi.

 

 


 Yarış Oyunları

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 mobil cihazlarda en çok oynanan yarış oyunlarından birtanesi, grafikleri ve oynanışı mükemmel diyebilirim. Mutlaka denemelisiniz.

 

 


Real Racing 3

Gerçekçi grafiklerle hazırlanmış bir ralli oyunu. Gerçekten grafikler göz alıcı.

 


 Beach Buggy Blitz

10 milyondan fazla yüklenmesi olan gerçekten çok eğlenceli bir araba yarışı. Bu yarış küçük bir adada geçiyor.

 


Spor Oyunları

Score hero!

Score Hero! Paslaşmaya dayalı bir futbol oyunu. Paslaşarak kaleye gidip gol atmaya çalışıyorsunuz. Zevkli ve basit bir oyun.

 


Online Kafa Topu

Online Kafa Topu izmo bilişime ait bir Türk oyunu online seçeneği daha zevkli olsa da çevrimdışı seçeneği de mevcut. Farklı kafa tasarımları vs de bulunuyor. Gerçekten çok eğlenceli bir oyun.

 


Stickman Tennis

Çöp adamlarla oynanan bir tenis oyunu, çöp adam oyunları da bu ara moda oldu. 🙂

 

Savaş Oyunları

Gun War

Gun war çevrimdışı oynayabileceğiniz daha çok nişan oyunu diyebileceğimiz bir oyun.


N.O.V.A Legacy

Bilim kurgu odaklı bir savaş oyunu.

İnternet olmadan oynanan oyunlar yazımızda mobil cihazınızdan internetsiz oynanabilecek çevrimdışı oyunları sizlerle paylaştık bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.