bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme

Bilgisayardan İnstagrama Programsız Fotoğraf Yükleme

15 Eylül 2017 - İnternet, Slider

Bu yazımda bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme, instagrama bilgisayardan fotoğr

af yükleme konularını resimli anlattım.

İnstagrama bilgisayardan fotoğraf ve video yüklemek eskiden çok uğraştırıcı ve zordu hatta indirdiğimiz programlar çalışmazsa ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video yüklemek imkansız hale geliyordu. Fakat İnstagramın mobil tarayıcı üzerinden fotoğraf yükleme özelliğini açmasıyla birlikte bilgisayardan instagrama programsız fotoğraf yüklemek artık çok kolay! Aşağıdaki adımları izleyerek instagrama bilgisayardan programsız şekilde kolayca fotoğraf yükleyebilir, silebilir ve hatta düzenleyebilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Programsız Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan chrome tarayıcı üzerinden www.instagram.com adresine girin ve kullanıcı adınızla oturum açın.

Profilinize girin ve boş bir yere mouse ile sağ tıklayın.

Açılan ekranda aşağıdaki gibi “telefon&tablet” iconu çıkacak ona tıklayın ve sayfayı yenileyin.

Sayfayı yeniledikten sonra aşağıdaki gibi ikonlar belirecek, bu ikonlar içinde “fotoğraf makinesi” ikonuna tıkladığınızda karşınıza pencere açılacak o pencerede yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçin.

Fotoğrafı seçtikten sonra yükleme işlemi başlayacak, fotoğraf yüklendikten sonra ileri deyin.

Son olarak açılan ekranda açıklamanızı ve hastaglerinizi girdikten sonra dilerseniz konum seçerek “paylaş” butonuna tıklayıp paylaşabilirsiniz.

İşte bu kadar! İnstagram bir geliştirme yapmadığı sürece bilgisayardan instagrama program olmadan ücretsiz bir şekilde fotoğraf yüklemenin en kolay yolu bu. Bu işlemler toplamda en fazla 2 3 dakikanızı alacaktır.

10 comments

  1. Bu çok güzelmiş gerçekten. Mutlaka deneyeceğim bu olayı. Çünkü sırf bunun için fotoğrafı tekrar telefona aktarmak bana gereksiz geliyordu 🙂

  2. cidden çok yardımcı oldunuz.İnstagram da söz sayfam var paylaşım yaparken hep fotoğrafı telefona yollamaya çalışıyordum.Çok kolaylık oldu.

  3. Hocam sadece fotoğrafdamı geçerli video yüklemek istiyorum.Bilgisayarımda olan bir videoyu yüklemek mümkün mü ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.