altus teknik

Altus Teknik Servis Hizmetleri

5 Mayıs 2018 - Blog

Türkiye’de eskiden beri hizmet veren ve büyük bir bulaşık makinesi üreticisi olan Altus, Türkiye’nin ardından Avrupa da ve Asya kıtasında da ciddi bir satış rakamlarına ulaşmıştır. Altus, ürettiği bulaşık makinelerinin en büyük özelliği sağlam ve uzun ömürlü oluşudur. Bu takdir edersiniz ki kullanıcılarının memnuniyet seviyesini ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Ama bu uzun ömrü kullanım alışkanlıkları etkilemesinin yanı sıra iyi ve güvenilir bir teknik servis ile Altus marka bulaşık makineleriniz kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Sizin kullanım alışkanlıklarınız düzgün olsa da iyi ve güvenilir bir teknik servis firması bulmanız zor bir iştir.

Altus Teknik Servis

İstanbul bölgesinde yaşayanlar için ise bu sıkıntı ortadan kalkmaktadır. Uzun yıllardır Altus servis hizmeti sunan İstanbul Altus servis firması sizlere hizmet vermektedir. Bu firmaya ulaşmak ise çok kolay 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine ön bir arıza kaydı oluşturduktan sonra sizin evinize ya da iş yerinize en yakın teknik servis ekibi mümkün olabilen en kısa sürede sizlere ulaşmaktadırlar.

Altus Teknik Servis ekibi sizlere ulaştıktan sonra bulaşık makinenizi alarak özel servis merkezine götürerek çeşitli güç ve performans testine tabi tutarak arızanın nerede ya da neden kaynaklandığını bulmaya çalışılır.

Bu çalışmaların ardından arızanın sebebi bulunarak sizlere çözüm önerisi sunulur ve sizin onayınızı alarak tamir işlemi başlatılır ve size en kısa sürede teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.