airfel

Airfel Teknik Servis

3 Haziran 2018 - Blog

Airfel kombilerinizin daha iyi çalışması ve kışın üşümeden konforlu bir yaşam sürebilmeniz için kombinize gereken bakımı yaptırmalısınız. Bunun için hizmet veren Airfel Servis kombinizin bakımı yanında petek temizliğini de gerçekleştirmektedir. İstanbul içinde hizmet veren Airfel Teknik Servis sayesinde daha iyi performansla çalışan kombiler, düşük faturaların gelmesini sağlamaktadır. Minimum performans ile maksimum verim almak sadece yılda bir yaptırılan kombi bakımı ile mümkün olmaktadır.

Airfel Kombi Servis

Airfel servis kombi bakımı ve onarımı için öncelikle müşteri hizmetlerine bırakılan kayıtları dikkate almaktadır. Ekipler, oluşturulan taleplere yönelik olarak ilgili adreslerde bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Özellikle kombi bakımlarının kışa girmeden önce yaptırılması, kombi performansının iyi olması açısından önem taşımaktadır. Yaptırılacak olan kombi bakımı için kesinlikle Airfel servis aranmalı ve işinde profesyonel bir ekiple anlaşılmalıdır. Aksi takdirde yapılan kombi bakımı hiçbir işe yaramayacaktır. Etkili bir petek temizliği ve bu işlemin son derece temiz şekilde yapılması için cihazınızın inceliklerini bilen bir servise ihtiyacınız bulunmaktadır. Aynı zamanda son teknolojik ürünleri kullanan ve iş yaparken ortalığı mümkün olduğu kadar kirletmemeye özen gösteren bir ekip işinizi son derece kolaylaştıracaktır.

Airfel Servis İletişim

Airfel Servis çağırmak isteyenler müşteri hizmetleri numarası olan 444 78 56’yı arayabilirler. Bu numaradan gerekli işlem hakkında bilgi alarak talep oluşturabilirler. Böylece istedikleri bakım ya da onarım hizmeti son derece profesyonel bir sistemle tamamlanmış olacaktır.

Website: http://www.airfel-servis.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.