starbucks soğuk içecek önerileri

Starbucks Soğuk İçecek Önerileri

8 Ocak 2018 - Önerdiklerim

Starbucks’ı herkes bilir fakat herkes sevmez, başlarda kahve sevmediğim için bende sevmezdim fakat kahve haricinde farklı lezzetleri keşfettiğimde sevmeye ve hatta her hafta uğramaya başladım. Genelde soğuk içecekleri tercih ettiğimden sizlere Starbucks’ın lezzetli soğuk içeceklerini önermek istedim. Şuanda kışa yaklaştığımız için bu içeceklerin bir kısmı bulunmuyor fakat yazın inanılmaz ferahlatıcı lezzetler olabiliyorlar.

Starbucks Soğuk İçecek Önerileri

Listeye en sevdiğim içecekten başlıyorum.

Berry Hibiscus
Beryy hibiscus şüphesiz starbucksta en sevdiğim içecektir. Berry yani dut parçacıklı bir içecek, ben özellikle tatlı sevdiğimden özü bol ve buzu az istiyorum. Böylelikle Berry tadını daha fazla alıyorum ve normal içiminden daha tatlı oluyor fakat normali çok tatsız olduğu için abartı bir tatlı tadı olmuyor. Kesinlikle içmenizi öneririm, bağımlılık yapar. 🙂 Fakat şu mevsimde pek bulunmuyor hatta menülerden de kalktı genelde yazın ve ilk baharda bulunuyor.

Java Chip
Beryy hibiscus olmadığında tercih ettiğim içeceklerin başında geliyor. Süt ve kahve bazlı olarak iki çeşidi var ben tabi kahve sevmediğim için hep süt bazlı içtim. Bu içeceğimiz çikolatalı bir içecek. Tadı nesquike benziyor fakat bence daha güzel, tatlıyı çok severim derseniz çikolata parçacıklarını biraz fazla arttırabilirsiniz. Bence çikolatası ve tadı yerinde oluyor.

Mango Passion Fruit
Mango aromalı buzlu bir içecektir. Mango tadını seviyorsanız tavsiye ederim ki benim sevdiğim içeceklerden biridir.Mangolu frozen tarzı da diyebiliriz. Berry hibiscus olmadığı durumlarda bu içeceği de tercih ettiğim oluyor.


Peach Green Tea Lemonde
Şeftali aromalı yeşil çay ve tabi limonlu. Ice tea gibi düşünebilirsiniz.Fakat şeftalili değil limonlu ice teaye daha çok benziyor. Ben peach aromasını fazla attırıp limonunu az attırıyorum böylece güzel bir tad elde edebiliyorum.

Cool Lime
Nane limonun soğuk hali gibi bir içecek. Pek sevdiğim söylenemez fakat arada fantazi olsun diye içerim. 😀

 

Portakal Suyu
İçtiğim en güzel portakal sularından biri de Starbucksta geçen hafta içtiğimdir sanırım. Baya güzeldi, sıfır acılık muazzam tad. Belki de mevsiminde Ocak ayında içtiğim içindir. Tavsiye ederim.

 

BONUS

White Chocolate Mocha

Adından da anlayacağınız üzere beyaz çikolatalı mocha yani kahve de diyebiliriz. Kahve sevmeyen biri olarak Starbucksta içtiğim ilk ve tek kahvedir, diğerlerini hiç içmedim. Bu içeceği sizlere de tavsiye ederim, fakat bu içecek soğuk değil sıcaktır.

Sizinde sevdiğiniz starbucks içecekleri var ise yorum kısmından tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdilik bu kadar.


2 comments

  1. Starbucksa hep gitmek istemişimdir ama orda bilmediğim isimler olduğu için seçemem diye korkuyordum.anlaşılan soğuk içecek fazlasıyla içeceğim :))

  2. Hepsini denedim ama aralarında beğenmediğim Mango Passion Fruit oldu . ama aralarında en güzelide cool time bilmeyenler için güzel yazı daha çok böyle yazı gelirse sevinirim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir